Zákaznícka zóna
Dôležité

Koronavírus: svoje záležitosti môžete stále vybavovať aj telefonicky alebo elektronicky

Zákaznícke centrum je otvorené, ale s ohľadom na preventívne protipandemické opatrenia môžete stále využívať aj neosobný kontakt pri vybavovaní svojich záležitostí a osobnú návštevu nahradiť telefonickou alebo elektronickou formou. Viac ...

Žiaci majú príležitosť výtvarne spracovať tému ochrany vody

[pridané: 10.02.2016]

Pri príležitosti Svetového dňa vody, ktorý býva 22. marca, inštitúcie na celom svete pripravujú rôzne akcie a podujatia. Ich cieľom je upozorniť ľudí na nenahraditeľnosť a dôležitosť vody ako základnej podmienky existencie života na Zemi a poukázať na nevyhnutnosť jej ochrany v súvislosti s ochranou životného prostredia.

Prispieť k tomu chce aj Liptovská vodárenská spoločnosť, a. s., Liptovský Mikuláš, ktorá organizuje pre žiakov II. stupňa základných škôl v okrese výtvarnú súťaž na tému  Voda pre život - ochrana životného prostredia so zameraním na vodu.

Zúčastniť sa jej môžu žiaci jednotlivci alebo triedne kolektívy.  Širokú tému môžu spracovať ľubovoľnou technikou, od kresby, cez maľbu až po grafické stvárnenie. Uzávierka súťaže je 4. marca, jej vyhodnotenie sa uskutoční na Svetový deň vody, teda 22. marca.

Autorov najlepších prác, ktoré vyberie porota, ktorej predsedom je akademický maliar Pavol Petráš, ml., členovia Ján Blcháč, primátor mesta Liptovský Mikuláš a predseda dozornej rady LVS a Marián Lesanský, generálny riaditeľ LVS, odmení knižnými cenami spoločnosť Albatros Media. Výsledky súťaže a najlepšie výtvarné práce budú uverejnené na internetovej stránke Liptovskej vodárenskej spoločnosti.

Poruchy a odstávky

Z dôvodu opravy vodovodného potrubia bude v stredu 1. 12. 2021 odstávka dodávky pitnej vody v čase od 8.00 do 12.00 hodiny na Ulici Pod Sitieňom v Demänovej. Za porozumenie ďakujeme.