Zákaznícka zóna
Dôležité

Koronavírus: svoje záležitosti môžete stále vybavovať aj telefonicky alebo elektronicky

Zákaznícke centrum je otvorené, ale s ohľadom na preventívne protipandemické opatrenia môžete stále využívať aj neosobný kontakt pri vybavovaní svojich záležitostí a osobnú návštevu nahradiť telefonickou alebo elektronickou formou. Viac ...

Voda ochotne ľuďom pomáha, keď sa k nej dobre správajú. Ale nemusí to byť vždy tak.

[pridané: 18.12.2017]

Možno ma niektorí spoznáte a iní zase nie. Na tom vlastne ani nezáleží. Som však niečo, čo chodí po svete a rozdáva radosť všade, kam príde.

Niekedy dávno som nevedela, aké  je to ľuďom robiť radosť  a dávať im život. Jediná moja činnosť bol oddych. No napadlo mi, že by bolo fajn skúsiť nové dobrodružstvá, a tak som si našla rôzne cestičky z môjho obrovského domova do všetkých kútov sveta.

Svoje putovania po svete som začínala skromne alebo som sa ako jesenný lístok stromu zniesla z oblohy na zem. Spoznávanie sveta  ma bavilo. Páčilo sa mi cestovanie po svete, a tak som svoje výpravy uskutočňovala častejšie a častejšie. Všade, kde  som sa zjavila, ma ľudia oslavovali. Ja som im ochotne pomohla so všetkými problémami, ktoré ich sprevádzali.

A šla som ďalej objavovať. Ľudia  začali stavať domy, dediny, mestá a štáty. Neskôr začali objavovať svet a  mňa používali aj na cestovanie. Celé ľudstvo ma uctievalo a klaňalo sa mi.

Spočiatku mi to neprekážalo, no potom sa mi naskytla príležitosť spoznať nenásytných ľudí, ktorí  prahli po moci a chceli ma ovládnuť. Tam, kde žili takíto ľudia, som sa nerada vracala  a ako som im život dala, tak isto som ho vedela  aj vziať.  Tam, kde som predtým rozdávala život a radosť, teraz môžem  veľmi ľahko zanechať žiaľ a smútok. Ľudia, je to len na vás, ako so mnou budete zaobchádzať.

Áno, som voda, ktorej domov je v oceánoch sveta a nepatrím nikomu.

Chráňte si ma, nemusím vám slúžiť večne!

Poruchy a odstávky

Z dôvodu opravy vodovodného potrubia bude v stredu 1. 12. 2021 odstávka dodávky pitnej vody v čase od 8.00 do 12.00 hodiny na Ulici Pod Sitieňom v Demänovej. Za porozumenie ďakujeme.