Zákaznícka zóna
Dôležité

Koronavírus: svoje záležitosti môžete stále vybavovať aj telefonicky alebo elektronicky

Zákaznícke centrum je otvorené, ale s ohľadom na preventívne protipandemické opatrenia môžete stále využívať aj neosobný kontakt pri vybavovaní svojich záležitostí a osobnú návštevu nahradiť telefonickou alebo elektronickou formou. Viac ...

Vodárne majú nového generálneho riaditeľa

[pridané: 01.03.2019]

Nového generálneho riaditeľa dozorná rada spoločnosti zvolila jednomyseľne ako ekonomicky zdatného a iniciatívneho manažéra so skúsenosťami s riadením a vrcholovým manažmentom.
„Mojou snahou je, aby Liptovská vodárenská spoločnosť ďalej pokračovala v napĺňaní svojich strategických cieľov, a to byť prosperujúcou, ekologickou a zákaznícky orientovanou spoločnosťou s čo najvyšším štandardom služieb. Prioritou je, samozrejme, plynulé zásobovanie pitnou vodou a odkanalizovanie odpadovej vody všetkých odberateľov a producentov spoločnosti v jej pôsobnosti,“ vyjadril sa Ing. Matej Géci po nástupe do funkcie.
Dovtedajší generálny riaditeľ, Ing. Marián Lesanský, ktorý v spoločnosti pôsobil viac ako tri roky, skončil po dohode s orgánmi spoločnosti z osobných dôvodov.

 

Poruchy a odstávky

Z dôvodu opravy vodovodného potrubia bude v stredu 1. 12. 2021 odstávka dodávky pitnej vody v čase od 8.00 do 12.00 hodiny na Ulici Pod Sitieňom v Demänovej. Za porozumenie ďakujeme.