Zákaznícka zóna
Dôležité

Koronavírus: svoje záležitosti môžete stále vybavovať aj telefonicky alebo elektronicky

Zákaznícke centrum je otvorené, ale s ohľadom na preventívne protipandemické opatrenia môžete stále využívať aj neosobný kontakt pri vybavovaní svojich záležitostí a osobnú návštevu nahradiť telefonickou alebo elektronickou formou. Viac ...

Mladí futbalisti hrali s emóciami za čistú vodu

[pridané: 26.03.2019]

Organizátorom Série 4 je Dušan Matejka, pričom Pohár vody je jedným turnajom zo série. Liptovská vodárenská spoločnosť prijala možnosť stať sa spoluorganizátorom už tretíkrát.  Na vyhodnotení turnaja sa zúčastnili a ceny mladým futbalistom odovzdali Ľuboš Trizna, viceprimátor mesta Liptovský Mikuláš a člen predstavenstva LVS a generálny riaditeľ  LVS Ing. Matej Géci.

„Vodu ako zdroj všetkého života sme oslávili medzinárodným mládežníckym halovým turnajom. V Liptov Aréne Tatralandia si svoje futbalové zručnosti testovali družstvá z Česka, Poľska a Slovenska. Viac ako 240 mladých vodníkov v kategóriách U7, 8, 9, 10 si prostredníctvom vody doprialo neskutočné zážitky, pozitívne emócie a výborné športové porovnanie,“ zhodnotil Dušan Matejka s tým, že je neuveriteľné, akú emóciu dokážu deti vložiť do športu. Pripomenul, že aj šport je vhodný spôsob komunikácie vody, ako zdroja života. „Deti sú vnímavé, len im treba ukázať, čo sa môže a čo je už pre vodu neprijateľné. Je tiež pozitívne, akú energiu im dokážu dať rodičia prostredníctvom povzbudzovania. Mám radosť z toho, že každý rok stúpa záujem o podujatie. Voda je nenahraditeľná,“ uzavrel Dušan Matejka.

Výsledky

Vodníci U7: 1. MFK Tatran L. Mikuláš, 2. FK Slovan Levice, 3. MFK Ružomberok I., 4. MFK Detva, 5. MFK Ružomberok II., 6. FK Primus Příbor (CZ).

Vodníci U8: 1. MFK Tatran L. Mikuláš, 2. FK Slovan Levice, 3. OŠK Havran Ľubochňa, 4. MFK Detva, 5. MFK Ružomberok, 6. FK Primus Příbor.

Vodníci U9: 1. OFK Hôrky, 2. MFK Tatran L. Mikuláš, 3. Juventus Academy Košice, 4. MFK Dolný Kubín, 5. FK Primus Příbor.

Vodníci U10: 1. MFK Tatran L. Mikuláš, 2. MFK Ružomberok, 3. AMP TIKI TAKA Zywiec II. (PL), 4. AMP TIKI TAKA Zywiec I., 5. OFK 1934 Spišské Bystré, 6. MFK Dolný Kubín.

 

Poruchy a odstávky

Z dôvodu opravy vodovodného potrubia bude v stredu 1. 12. 2021 odstávka dodávky pitnej vody v čase od 8.00 do 12.00 hodiny na Ulici Pod Sitieňom v Demänovej. Za porozumenie ďakujeme.