Zákaznícka zóna

Aktualizácia kontaktov

Liptovská vodárenská spoločnosť, a. s. Vám ponúka službu – možnosť aktualizácie kontaktov pre elektronickú komunikáciu: čísla mobilného telefónu alebo e-mailovej adresy.

S Vaším telefónnym číslom a e-mailovou adresou bude LVS, a. s., zaobchádzať v zmysle Zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení, Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) č. 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov v znení neskorších predpisov a bude ich využívať výlučne na účely súvisiace so zmluvou na dodávku pitnej vody alebo na odvádzanie a čistenie odpadových vôd.  

Výhody služby – Aktualizácia kontaktov:

  • jednoduchšia a rýchlejšia komunikácia
  • aktuálne informácie o faktúrach, platbách, preplatkoch, poruchách, odstávkach
  • pri elektronickej komunikácií šetríme Váš čas a životné prostredie

Aktualizované kontakty môžete nahlásiť:

  • na bezplatnom telefónnom čísle 0800 162334
  • e-mailom na adrese: zakaznickecentrum@lvsas.sk
  • cez internet – vyplnením a odoslaním nižšie uvedeného formulára

* povinné položky - bez ich vyplnenia nebude formulár odoslaný

Poruchy a odstávky

Odstávka vody

Liptovská vodárenská spoločnosť a.s. Liptovský Mikuláš oznamuje odstávku pitnej vody dňa 20.02.2019 na ulici ČSA v Liptovskom Hrádku a mestskej časti Dovalovo od 08:00 do 13:00 z dôvodu opravy poruchy na vodovodnom potrubí.

Liptovská vodárenská spoločnosť a.s. Liptovský Mikuláš oznamuje odstávku pitnej vody dňa 21.02.2019 v obci Podtureň a Beňadiková od 08:00 do odstránenia poruchy z dôvodu havárie na vodovodnom potrubí.