Zákaznícka zóna

Aktualizácia kontaktov

Liptovská vodárenská spoločnosť, a. s. Vám ponúka službu – možnosť aktualizácie kontaktov pre elektronickú komunikáciu: čísla mobilného telefónu alebo e-mailovej adresy.

S Vaším telefónnym číslom a e-mailovou adresou bude LVS, a. s., zaobchádzať v zmysle Zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení, Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) č. 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov v znení neskorších predpisov a bude ich využívať výlučne na účely súvisiace so zmluvou na dodávku pitnej vody alebo na odvádzanie a čistenie odpadových vôd.  

Výhody služby – Aktualizácia kontaktov:

  • jednoduchšia a rýchlejšia komunikácia
  • aktuálne informácie o faktúrach, platbách, preplatkoch, poruchách, odstávkach
  • pri elektronickej komunikácií šetríme Váš čas a životné prostredie

Aktualizované kontakty môžete nahlásiť:

  • na bezplatnom telefónnom čísle 0800 162334
  • e-mailom na adrese: zakaznickecentrum@lvsas.sk
  • cez internet – vyplnením a odoslaním nižšie uvedeného formulára

* povinné položky - bez ich vyplnenia nebude formulár odoslaný

Dôležité

Médiá šíria nepravdivé informácie o kvalite pitnej vody

V súvislosti s medializovanými informáciami o údajnom obsahu fekálneho odpadu v prameni Demänovky Vám oznamujeme, že sú nepravdivé a články v médiách, ktoré ich uverejnili sú súborom hoaxov. Kvalita vody vo verejnom vodovode je pod kontrolou a voda je pre spotrebiteľov bezpečná.

Viac ...
Poruchy a odstávky

Odstávka vody

Z dôvodu rekonštrukcie vodovodného potrubia bude dňa 6.10.2020 v obci Malatíny odstavená dodávka pitnej vody v čase od 8:30 hod. do 12:00.